קייטרינג חלבי מגשי אירוח

לכל מגשי האירוח

חשבתם שקייטרינג מחייב בהכרח מלצרים הדורים בטוקסידו או לכל הפחות במדים ייצוגיים? מסתבר כי לא תמיד זה מתאים ולא תמיד זה משתלם. קבלו את הדבר הבא לאירוח, טעים, משתלם ומאוד מיוחד – שיטת המגשים. כעת נסביר מה זה בעצם קייטרינג חלבי מגשי אירוח, למי זה מתאים ואיך זה כל כך משתלם.

מה הקשר בין מגשים לחוש הטעם

תארו לעצמכם מגשים עמוסים כל טוב, בשפע ובטעם. כעת, אחרי שאתם יכולים לדמיין מגוון רחב של מגשים טעימים, אפשר להסביר מהו הקשר בין המגשים הללו לבין חוש הטעם. כאשר ישנו מגוון רחב של אפשרויות על גבי המגשים, מקבלים את ההקדמה הכי טובה שחוש הטעם שלנו זקוק לה. כבר מגיל צעיר ילדים מגלים כי לפני שטועמים אנו אוכלים עם העיניים. מגוון רחב של מנות אשר מקיים הבטחה טעימה על גבי מגשים יפים מפעיל את בלוטות הטעם. המגשים המלאים במנות מגוונות טעימות גורמות לכל מי שמביט בהם לקלוט אתה תמונה. תמונה שמאחוריה יש מגוון וכל אחד מוזמן להושיט יד ולטעום. כל אחד יכול לקחת צלחת ולהתחיל להעמיס בכל טוב. כשיש לפנינו, לפני כל אחד ואחת מאיתנו, מעדנים מכל טוב, נכונה ומזומנת ארוחה נהדרת. באירוע, במסיבה, באירוח ביתי. תמיד טעים, תמיד מתאים.

למה אנו מתמחים בקייטרינג חלבי

בצבעים בצלחת החלטנו להתמקד בדבר אחד, ולעשות את זה הכי טוב שאפשר. לפי מה שאומרים הלקוחות שלנו, אין ספק כי מדובר בהחלטה הנבונה בשבילנו ובשביל לקוחותינו. אנו מציעים שפע של אפשרויות, מגוון עשר של טעמים, מאפים, בורקסים מיוחדים, עוגות, סלטים מגוונים ותוספות עשירות. עם קייטרינג חלבי אפשר לשמור את הדובדבן האמיתי של הקצפת לסוף. אפשר להציע בצורה כזאת את הקינוחים הכי שווים, בלי להתפשר. גם אם רוצים להזמין כשר.

למי מתאים קייטרינג חלבי מגשי אירוח

קייטרינג בנוסח חלבי, בשילוב מגשי אירוח נהדרים, מתאים מאוד למגוון הזדמנויות. לאירוח קטן בבית או לאירוח של עשרות מוזמנים בגינה. לכבוד השקה או הרמת כוסית במשרד או לרגל האירוח בחג. זהו אירוח שיכול להתאים כדי להפתיע בעזרתו במסיבה שווה. כך אפשר לארגן גם שבת חתן, מסיבת רווקים/ות. אפשר להזמין ארוחה קלה לישיבת צוות או סעודה מלאה לימי עיון, לעליה לתורה ולכל התכנסות באשר היא. ניתן לבחור במגשי פרווה, במגשים חלביים, אפשר לשלב גם מטעמי דגים או ללכת על אירוח נטו, של טעמים מתוקים מתוקים. קייטרינג חלבי על בסיס מגשי אירוח אפשר להגיש בשעת בוקר מוקדמת או בשעת ערב מאורחת. אפשרי לצהרים וגם לסעודת ביניים. עם ליווי של מיץ, מים או אלכוהול, מה שבא לכם הכי טוב.

איך זה כל כך משתלם

מגשי אירוח לאירוע חלבי, זו הצורה המשתלמת ביותר. לא צריך להשקיע במנות בשר יקרות ולא בצוות של מלצרים או טבחים. לא חייבים להזמין מספר מסויים של מנות. שילובי הטעמים והדרכים בהן ניתן לערוך את המגשים הם אין-סופיים. לכל אירוע, לכל אירוח – נוח, משתלם וטעים להזמין מגשי אירוח, בנוסח חלבי.

קינוח מפנק